Duben 2011

Ne, že by nešlo o reklamu :-D

3. dubna 2011 v 10:32 | Skřítě z webovek |  Co se chystá

Ne, že by se chystalo, už je zchystáno...ne, že by mou zásluhou, ale zásluhou někoho jiného...a ne že by nebylo co s časem, ale tohle stojí za čas, počteníčko a hlavně test tvůrčích schopností :-)


A první příspěvky z mé dílny:


Pátek třináctého (téma: Poslední výstřel)
"Dnes jsi nervózní, můj rudý bratře." "Máš úsudek stejně přesný, jako pěst, Old Shatterhande." "Od rána jsem nenarazil na žádnou squaw [:kočku]." "Ani černou? V tom případě nevím, kdo z nás je větší zelenáč." "Blíží se banda kašparů, co s nimi máme hrát na indiány." "OK, rád se zase blýsknu v objektivu." "Počkej, chci být taky vidět!" PIF, PAF! "STOP! kterej idiot tak blbě míří?" "Sorry, já vím, že padnout měl tady mladej svalouš, ale když Vinetou byl tak pěkně na ráně…" "Rejžo, došel matroš, dneska už to nedotočíme." "Na tohle, hoši, nemám čas. Ty už si nevystřelíš, rudej gentlemane!"


Stylistika zábavnou formou :-D

3. dubna 2011 v 10:22 | Skřítě z webovek |  Nápady do výuky


A ještě jeden nápad na závěr....
Zadání: Sehrajte scénky v nichž následující věta pokaždé získá nový význam: "Už to zavři." (Dveře, okno, pacienta při operaci, pokličku vodnického hrníčku...fantazii se meze nekladou) a jestli pantomimou nebo slovně už je na vás :-)