Moje novinářské začátky :-)

2. června 2009 v 16:42 |  Samochvála smrdí?!
V posledním předvánočním týdnu se studenti Střední pedagogické školy v Boskovicích rozhodli udělat něco pro své zdraví. Mnozí z nich se proto zúčastnili plavecké štafety, která se v prostorách boskovických krytých lázní uskutečnila již podruhé.

Závodilo se na délku 50 x 50 metrů volným stylem. Pravidla byla jasná: přijít, zaplavat a když ne zvítězit, tedy se alespoň radovat z pohybu a příjemně stráveného dne. Těm, kteří se závodu přímo nezúčastnili, nezbývalo, než držet pěsti a povzbuzovat odvážné plavce.
Pro vítěze byly připraveny ceny věnované Občanským sdružením rodičů při SPgŠ Boskovice. Potom měli všichni zúčastnění možnost využít volného vstupu do bazénu, vířivky a dalších atrakcí.
V areálu panovala celý den velmi dobrá atmosféra a nebyla nouze o legraci. Za to vše patří dík organizátorkám akce - paní profesorce Ondráčkové a Malachové, které plaveckou štafetu každoročně pořádají.
Stejně tak mají obě tyto ženy zásluhu na uskutečnění tradiční Přehlídky pohybových aktivit, pořádané každoročně před Vánocemi. Letos se studenti i profesoři mohou těšit například na ukázku bojového sportu aikido, orientálního, břišního a moderního tance, taneční improvizace, moderní gymnastiky, vystoupení mažoretek, nebo taneční ukázky na hudbu z klasického českého muzikálu Starci na chmelu. Znovu se také setkáme s Anetou Kuklínkovou - Miss Aerobik Media a jejími svěřenci. Myslím, že se rozhodně bude na co těšit. Do obou akcí se zapojilo asi 130 studentů.

Eva Svobodová, studentka 4. B SPgŠ Boskovice


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama